Úspechy - Základná škola s materskou školou Pionierska 2, Brezno

Prejsť na obsah

Úspechy

Úspechy žiakov

Naši žiaci zúčastnili nasledovných akcií:

1.5.2019 1. Kolo MSsAZ družstiev st.žiactva – Dubnica n. Váhom
1.miesto: Tokárová Andrea 2000m (7:44,63)
2.miesto: Tokárová Andrea 300m prek. (51,20)
4.miesto: Krajči Dominik 800m (2:31,79)
5. miesto: Tamásiová Šarlota 800m (2:36,65)
6. miesto: Nepšinská Ema 100m prek. (19,77)
6. miesto: Nepšinská Ema 300m prek. (58,22)
8. miesto: Cvachová Alžbeta 800m (2:47,63)

5.5.2019 1. Kolo MSsAZ družstiev  prípraviek(B.Bystrica)
2.miesto: Ištvánová Tamara kriketka (25,66)
3. miesto: Durľáková Natália kriketka (23,01)
5. miesto : Janoštiak Marek kriketka (32,62)
5. miesto: Dunajská Vivien 100m (4:18,30)
5. miesto: Kuňáková Kristína skok do diaľky (360)
6. miesto: Loiacono Martin kriketka (32,36)
7. miesto : Nosáľ Patrik 1000m (4:19,33)

6.5.2019 OK- Mc Donald s Cup
3.miesto : družstvo

8.5.2019 1. Kolo MSsAZ družstiev ml.žiactva a dorastu(B.Bystrica)
1. miesto : Tokárová Andrea 800m (2:32,86)
Tokárová Andrea 300m prek. (49,84)
2. miesto : Tomčík Gorazd oštep (42,24)
Tamásiová Šarlota 3000m (12:34,70)
4x100 (Barnáková, Tamásiová, Tokárová,Nepšinská  )
3. miesto : Tomčík Gorazd skok do výšky (160)
Tomčík Gorazd 300m prek. (4808)
4. miesto : Nepšinská Ema 300m prek.(56,30)
5. miesto : Zacharová Kristína oštep (25,32)

10.5.2019 RK – futbal ml.žiaci
1. miesto: družstvo

12.5.2019 2. kolo MSsAZ družstiev st.žiactva (B.Bystrica)
1. miesto : Tamásiová Šarlota 2000m (7:58,70)
2. miesto : Tokárová Andrea 300m prek. (50,06)
3. miesto : Krajči Dominik 800m (2:36,07)
4. miesto : Tokárová Andrea výška (145)
4x300 (Kováčiková, Nepšinská, Tokárová, Tamásiová)
5. miesto : Zacharová Kristína oštep (25,32)
6. miesto : Tamásiová Šarlota 300m (46,81)
Nepšinská Ema 100m prek. (19,40)

15.5.2019 Školské kolo  Hľadáme nových olympionikov
60m žiaci : Bíreš Benjamín (9,4)- Kaliský Samuel (9,5) – Golian Samuel (9,7)
60m žiačky: Cvachová Alžbeta (9,3) – Jirmerová Sasha (9,5) – Dedečková Ľubica (9,6)
1000m žiaci : Havran Dominik (3:51)- Golian Samuel (4:08) – Bíreš Benjamín (4:09)
600m žiačky : Cvachová Alžbeta (1:56) – Jirmerová Sasha (2:04) – Berčíková Viktória (2:05)

14.5.2019 OK atletika ZŠ  (Brezno)
1. miesto : Belko Marek 60m (7,4)
Blahuta Filip 300m (39,5)
Pindeš Peter skok do diaľky (487)
Belko Marek skok do výšky (165)
Gbúr Adam vrh guľou (8,33)
Tomčík Gorazd kriket (68,6)
Tamásiová Šarlota 60m (9,2)
Tokárová Andrea 300m (46,5)
Tamasiová Šarlota 800m (2:51)
Nepšinská Ema skok do diaľky (423)
Tokárová Andrea skok do výšky (145)
2. miesto : Švantner Matej 60m (7,9)
Koros Matúš 1000m (3:12,4)
Tomčík Gorazd skok do výšky (165)
Šajgalíková Simona 300m (52,7)
Cvachová Alžbeta 800m (2:54)
Šajgalíková Simona 300m (52,7)
Nepšinská Ema skok do výšky (130)
Surová Aneta kriketka (42,70)
3. miesto: Hudák Matúš 1000m (3:17,5)
Gbúr Adam skok do diaľky (459)
Jechová Hana 300m (52,0)
Kánová Daniela vrh guľou (7,44)
Zacharová Kristína kriketka (39,19)

16.5.2019 O pohár gen. riaditeľa ŽP as.
1. miesto: družstvo
18.5.2019 Detská atletika (Horehronské talenty) – P2
1.miesto : Schérerová Claudia, Luptáková Eliška, Jergelová Frederika, Ambros Tobiáš
2. miesto : Dunajská Vivien, Muránska Veronika, Loiacono Martin
3. miesto : Michalko Richard

19.5.2019 2. Kolo MSsAZ družstiev prípraviek (B.Bystrica)
3. miesto : Ištvánová Tamara kriket (23,23)
4. miesto : Loiacono Martin kriket (30,73)
5. miesto : Schérerová Claudia skok do diaľky (325)
6. miesto : Ďurláková Natália kriket (21,53)
8. miesto : Kňaze Eduard 150m (26,27)
Ištvánová Tamara 150m (26,30)

23.5.2019 KK ZŠ v atletike (B.Bystrica)
1. miesto : Blahuta Filip 300m (38,78)
Tokárová Andrea 300m (44,82)
Tamásiová Šarlota 800m (2:41,12)
Tokárová Andrea skok do výšky (150)
Družstvo chlapcov
2. miesto : Pindeš Peter skok do diaľky (556)
Chlapci 4X60m
Družstvo dievčat
3. miesto : Tomčík Gorazd skok do výšky (165)
Nepšinská Ema skok do výšky (135)

24.5.2019 Detská PTS a Detská štafetová liga (B.Bystrica)
Družstvo – 8. miesto

25.5.2019 2. Kolo MSsAZ družstiev dorastu a ml.žiactva (Dubnica)
1. miesto : Cvachová Alžbeta 1000m (5:49,39)
Tokárová Andrea skok do výšky (155)
Katona Michal skok do výšky (140)
2. miesto : Tomčík Gorazd 110m prek. (19,13)
Tomčík Gorazd hod oštepom (40,43)
Tokárová Andrea 400m prek. (1:16,45)
3. miesto : Tamásiová Šarlota 1500m (5:32,18)

27.5.2019 Švihadlová šou – 1. stupeň
1. miesto : 1.A – 2.D – 3.C – 4.D
Jednotlivci : Chudá  3.C (371) – Schérerová 3.E (202) – Medveďová 4.A (183)

Aktualizované

Návrat na obsah