Rok 2011/12 - Základná škola s materskou školou Pionierska 2, Brezno

Prejsť na obsah

Rok 2011/12

Úspechy žiakov
ŠKOLSKÉ KOLO
Názov súťaže Počet zapojených žiakov Umiestnenie žiakov Meno žiakov
Hľadáme nového J.Plachého 69 1.miesto Švantnerová Veronika
2. miesto Vlčková Anna
3. miesto Rusnáková Rebecca
1. miesto Vičan Andrej
2. miesto Mirilovič Martin
3. miesto Horváth Daniel
Výtvarná súťaž „Staroba očami detí“ 35 1. miesto 2. miesto 3. miesto Murínová IV. A Strukanová IV. A Kováčiková IV. A
Prihlásenie do „Biodiverzita“ Dalkia 119 postúpilo 12 prác Z III. a IV. ročníka
Výtvarná súťaž „ Korytnačky“ 84 postúpilo 6 prác Z III. a IV. ročníka
Školské kolo „Vševedko“ 16 postúpili všetci
I. kolo Pytagoriády 123 postúpilo 18 žiakov IV. A 17 žiakov III. A 11 žiakov III. B 6 žiakov III. D
Šaliansky Maťko 17 1. miesto 2. miesto 3. miesto Eliška Štulrajterová III. A Ema Berčíková III. B Annamária Hubertová III. B
Hviezdoslavov Kubín 58 1. miesto poézia 1. miesto próza Radanka Maková III. A Simona Černáková III.A
„Slávik“ súťaž ľudovej piesne 28 1. miesto – postupujúci Kateřina Mojžíšová IV. A Simona Černáková III. A
Výtvarná súťaž „ Dopravné nehody aut s nebezpečným nákladom 72 postúpilo 5 prác
SÚŤAŽE Z VYV: Naša škola 32 1. miesto Celanová Anna – 5.A
2. miesto Hevešiová Natália – 8.C
3. miesto Surová Ema – 5.A
Kresba na chodník 24 1. miesto Škorvánek Boris – 6.B
2. miesto Haviarová Andrea – 5.C
3. miesto Celanová Anna – 5.A
Európsky rok boja proti chudobe 20 1. miesto Petráš Pavel -7.C
2. miesto Snopko Tomáš -9.E
3. miesto Babeľová Andrea -6.A
Staroba očami detí 90 1. miesto Petráš Pavol -7.C
2. miesto Remiar Martin -8.A
3. miesto Turňa Martin -5.A
Havária dopravných prostriedkov 60 1. miesto Ivaničová Viktória -5.A
( CO – očami detí ) 2. miesto Žáková Veronika-7.B
3. miesto BevelaquováDiana -7.C
O Bomburovu šabľu 5 1.miesto Husenica Šimon -7.B
Graffity 30 1.miesto sk.práca 8.A triedy
2.miesto Snopko Tomáš –9.E
SÚŤAŽE Z HUV: Slávik Slovenska 2011 53 3.miesto 1.miesto 2.miesto 3.miesto Žáková Veronika -7.B Mojžišová Anna – 5.A Černáková Anna – 5.A Hriňová Viktória – 5.A Golianová Lucia – 5.C Ridzoňová Daniela – 6.D
Olympiáda zo SJL 25 1. miesto Peter Švikruha
Šaliansky Maťko 11 1. miesto -obe kategórie M. Matula, L. Gondová
Rozprávkové vretienko 17 1. miesto Martin Vetrák
Hviezdoslavov Kubín 48 1. miesto-všetky kategórie Gondová, Palovčíková Majerčíková, Vetrák, Matula
Fyzikálna olympiáda 02 Šalko, Holko
Pytagoriáda 120 5.-8. ročník
MO 5. r. 04 Celanová, Mojžišová, Černáková, Košičiar
MO 6.r. 06 Baxová, Cabanová, Giertlová, Kováčiková, Krnáčová K., Srnková
Hviezdoslavov Kubín Slávik Slovenska Rozprávkové vretienko 28 26 Próza 1. miesto 2. miesto 3. miesto Poézia 1. miesto 2. miesto 2. miesto 3. miesto 2.miesto 3. miesto 1. miesto Matúš Jurko, 2.C Andrea Fašková,1.A Viera Kováčiková,1.E Natália Pekníková, 2. B Alžbeta Cerovská, .1.C Natália Košútová, 2. D Šimon Kupec,1.A Lenka Strukanová, 2.B Lucia Petrlová, 2. B Matúš Jurko, 2. C
Biologická olympiáda – kat. D Chemická olympiáda 6.ročník – 8 5.ročník – 9 6 1. miesto 2. 3. – 4. 1.miesto 2. – 3. 1.miesto 2. 3. Kováčik Martin 6.C Škorvánek Boris 6.B Bírešová Katarína 6.B Šípošová Mária 6.B Ivaničová Viktória 5.A Koubek Denis 5.D Kováč Matúš 5.D Šalko Jakub Chrzán Adrián Baťková Martina
Deň eura 140 Kategória 3. a 4. ročník: 1. miesto: 4. A 2. miesto: 3. A, 4. C 3. miesto: 3. C, 3. D Kategória 5. ročník: 1. miesto: 5. C 2. miesto: 5. D 3. miesto: 5. A, 5. B
Kategória 6. a 7. ročník:
1. miesto: 7. C
2. miesto: 7. D
3. miesto: 7. B
Kategória 8. a 9. ročník:
1. miesto: 9. B Nikola Berčíková
2. miesto: 9. A Alexanra Krištofová
3. miesto: 8. A Kristína Majerová
Poznám svoju vlasť, mesto Brezno a našu školu 40 1. miesto: 6. A Michaela Popperová Matej Gonda Karin Kazárová Michal Floch
2. miesto: 5. A, 5. D
3. miesto: 5. B, 6. D
Super starký-literárna súťaž 60 6. A-1. miesto: 2. miesto: 3. miesto: Michal Floch Samuel Marčok Martin Matula Marek Ľuptovčiak
Super starká-literárna súťaž 60 6. A 1. miesto: 2. miesto: 3. miesto: 6.B 3. miesto: Michaela Popperová Ľubica Kupcová Júlia Riečičiarová Žofia Kováčiková
Poznám cudzie slová 40 1. miesto: 9. A 2. miesto: 9. A 3. miesto: 8. A Jakub Kafrík Martin Krč Jakub Šalko
Olympiáda nemeckého jazyka 27 1. miesto Pavol Petráš
1. miesto Mária Součeková
Olympiáda anglického jazyka 32 1. miesto Samuel Marčok
1. miesto Martina Baťková
Dejepisná olympiáda (6. – 9.ročník) Geografická olympiáda 111
(5. -9.ročník) Poznaj svoj región, vlasť, školu (5. – 7.ročník) 102
-spolupráca s PK OV-EV-NV Deň Eura (3. – 9.ročník) 32
-spolupráca s PK OV-EV-NV

70

OKRESNÉ KOLO
Názov súťaže Umiestnenie žiakov Meno žiakov
Okresné kolo SAŠŠ v atletike 1. miesto 2. miesto 3. miesto Giertl Oliver – 60m Chrzan Adrián – 1000m Murín Frederik – výška Multán Lukáš – guľa Vlčková Anna – 300m Pacerová Ester – diaľka Pacerová Ester – výška Zacharová Scarlett – guľa žiačky – 4x60m žiaci – 4x60m družstvo žiačok družstvo žiakov Gross Denia – 300m Fraňo Peter – 1000m Ťažký Ivan – diaľka Giertl Oliver – výška Giertlová Dominika – 60m Fukasová Alexandra – 300m Zacharová Scarlett – guľa Ťažký Ivan – 60m Meškan Marek – 300m Meškan Marek – diaľka
Okresné kolo – Memoriál M.Zavarskej 1.miesto 1. miesto Družstvo žiakov Družstvo žiačok
Okresé kolo SAŠŠ v cezpoľnom behu 2.miesto 3.miesto Družstvo žiačok Družstvo žiakov
Hokejový turnaj III. ročníkov Súťaž „ Biodiverzita“ Dalkia Šaliansky Maťko Hviezdoslavov Kubín „ Slávik“ súťaž ľudovej piesne Hiperikum na Beňuši – prírodovedná súťaž Pytagoriáda Hľadá sa nová futbalová hviezda Výtvarná súťaž „ Dopravné nehody aut s nebezpečným nákladom 1. miesto 3. miesto 3. miesto 1. miesto 3. miesto 3. miesto úspešní 8 úspešných 2. miesto 2. miesto hokejisti III. ročníka 24 žiakov III. A Eliška Štulrajterová III.A Matúš Jurko II. C Kateřina Mojžíšová IV. A Švantner Ľubomír Murínová Viktória Strukanová Zuzana Belko IV. A Ema Berčíková III. B III. A II. III. IV. ročník chlapci Annamária Hubertová III. B
SÚŤAŽE Z VYV:
Projekt Biodiverzita okolo nás ( Dalkia ) – LOKÁLNE KOLO 1.miesto kolektív 5.B triedy
Havária dopravných prostriedkov ( CO – očami detí ) 3.miesto Ivaničová Viktória – 5.A
Olympiáda zo SJL 2. miesto Peter Švikruha
Šaliansky Maťko 1. miesto Martin Matula
Rozprávkové vretienko 3. miesto Martin Vetrák
Hviezdoslavov Kubín 1. miesto Lucia Gondová
1. miesto 3. miesto Natália Majerčíková Martin Matula
Literárny Kežmarok 12 prác
Literárna Revúca 7 prác
Európa v škole 8 prác
Pytagoriáda 5.r. 4.m. Anna Černáková 5.A
Pytagoriáda 5.r. 11.m. Gabriel Kňaze 5.B
Pytagoriáda 6.r. 3.m. Alena Giertlová 6.A
Pytagoriáda 6.r. 7.m. Lívia Baxová 6.A
Pytagoriáda 6.r. 11.m. Ivana Kováčiková 6.A
MO 6.r. 3.m. Lívia Baxová 6.A
MO 6.r. 5.m. Ivana Kováčiková 6.A
MO 6.r. 12.m. Silvia Srnková 6.A
Fyzikálna olympiáda 1.m. Jakub Šalko 9.A
Fyzikálna olympiáda 1.m. Maroš Holko 8.C
Rozprávkové vretienko Hviezdoslavov Kubín 1. miesto 2. miesto Matúš Jurko,2.C Matúš Jurko,2.C
Biologická olympiáda – kat. E -kat. D – poster -kat. D – test a praktická časť 1.miesto 2. 2.-3 4. Švikruha Peter 9.E Cabanová Simona 6.A Kováčik Martin 6.C Škorvánek Boris
Biblická olympiáda 1. miesto Dominika Sojková 9.A Kornélia Kubizniaková – 9.C Lívia Baxová -5.A
Olympiáda nemeckého jazyka 1. miesto Pavol Petráš
1. miesto Mária Součeková
Olympiáda anglického jazyka 3. miesto Samuel Marčok
5. miesto Martina Baťková
Dejepisná olympiáda (6. – 9.ročník) Geografická olympiáda (5. – 9.ročník) 3.m 10.m 1.m 5.m 6.m 6.m 7.m 11.m 1.m 4.m 9.m 1.m 2.m 5.m 9.m 2.m 8.m 9.m 3.m 5.m 6.m 3.m 4.m 5.m Giertlová Alena Fujková Miriam Ľuptovčiak Marek Babeľa Marek Kvačkaj Matúš Kirdajová Júlia Součeková Mária Kováčiková Paula Švikruha Peter Paučo Jakub Meškan Marek Celanová Anna Černáková Anna Mária Košičiar David Marek Filip Auxt Jaroslav Stančíková Lenka Gallová Adrien Gonda Matej Floch Michal Ľuptovčiak Marek Holko Maroš Součeková Mária Srnka Miroslav
1.m 2.m 3.m 5.m Šalko Jakub Ilavská Jana Švikruha Peter Meškan Marek
23.09.2010. Mladí záchranári CO október-november 2010 Hľadáme futbalovú hviezdu 7.m J.Riečičiarová,M.Matula, M.Ščiavnická,M.Babeľa Žiaci 2.-4. roč.
10.03.2011. Basketbal-žiačky 2.m Žiačky 8.-9. roč.
11.03.2011. Basketbal-žiaci 1.m Žiaci 8.-9. roč.
30.03.2011. Vybíjaná-žiačky 2.m Žiačky 6.-7. roč.
Florbal cup 2011 - mladšie žiačky 2.m Žiačky 6.-9. roč.
24.-25.03. -staršie žiačky 2.m
Florbal cup 2011 -mladší žiaci 5.m Žiaci 6.-7. roč.
-starší žiaci 05.04.2011.Futbal-malý 3.m Žiaci 9.D Žiaci 6.-9. roč.
14.04.2011.Futbal-malý 3.m Žiačky 7.-9. roč.
10.05.2011. Futbal 1. stupeň 1.m Žiaci 2.-4. roč.
13.05.2011.Futbal-veľký 2.m Žiaci 6.-9. roč.
20.05.2011.Dopravná súťaž (Na bicykli bezpečne) 12.05.2011.Policajt môj kamarát (športovo-branný pretek) 6.m Žiaci 6.B Žiaci 7.A
KRAJSKÉ KOLO
Názov súťaže Umiestnenie žiakov Meno žiakov
MSsAZ v cezpoľnom behu Finále MSsAZ družstiev ml. ž a príp. KK SAŠŠ v atletike Oblastné kolo KInderiády MSsAZ jednotlivcov ml. žiactva Horehronské hry 1. miesto 2. miesto 3. miesto 3. miesto 3. miesto 1. miesto 1. miesto 3. miesto 2. miesto 2. miesto 1. miesto 2. miesto 3. miesto Švantnerová Veronika Vičan Andrej Môciková Terézia Chrzan Adrián Prípravka chlapci Mladší žiaci Prípravka dievčatá Paučo Jakub -300m Murín Frederik – výška 4x60m žiaci 4x60m žiačky Družstvo žiakov Kollmaová Claudia -kriketka družstvo Surová Alica– lopta Repka Matej – 60m Kollmanová Claudia – 60m Králiková Kristína Švantnerová Veronika -600m Giertlová Denisa – guľa Škultéty Jozef – výška 4x60m – ml.žiačky 4x60 m – príp.chlapci Vičan Andrej – 60m Vlčková Anna – 300m Gross Denis – 1000m 4x60m – st.žiaci Švantnerová Veronika – 600m 4x60m – ml.žiačky Gross Denis – diaľka Paučo Jakub – 300m 4x60m – st.žky
Hľadá sa nová futbalová hviezda Výtvarná súťaž „ Dopravné nehody aut s nebezpečným nákladom 1. miesto – putovný pohár 2. miesto II. III. IV. ročník chlapci Annamária Hubertová III. B
SÚŤAŽE Z VYV: Staroba očami detí 1.miesto 2.miesto 3.miesto Remiar Martin -8.A Petráš Pavol -7.C Kolčáková Bibiána -5.A
Fyzikálna olympiáda 6.m. Jakub Šalko 9.A
Rozprávkové vretienko 2.miesto Matúš Jurko,2.C
Biologická olympiáda kat. E Chemická olympiáda Biodiverzita okolo nás 6. -7.miesto 1.miesto 27. 1. miesto Švikruha Peter Šalko Jakub Chrzán Adrián žiaci 5.B
Biblická olympiáda 4.miesto Dominika Sojková 9.A Kornélia Kubizniaková – 9.C Lívia Baxová -5.A
Olympiáda nemeckého jazyka 4. miesto Pavol Petráš
5. miesto Mária Součeková
Dejepisná olympiáda (7. – 9.ročník) Geografická olympiáda (6. – 9.ročník) 1.m 1.m 4.m 12.m 4.m Švikruha Peter Šalko Jakub Ilavská Jana Švikruha Peter Holko Maroš
15.03. Regionálne kolo-basketbal Street hockej-žiaci 10.06.2011. Futbal 1. stupeň 2.m 5.m 1.m Žiaci 9.D Žiaci 9. roč. Žiaci 2.-4. roč.
CELOSLOVENSKÉ KOLO
Názov súťaže Umiestnenie žiakov Meno žiakov
MSR v atletike žiactva 3.miesto 4. miesto 5. miesto 6. miesto 8. miesto Ambróz Matúš -guľa Ambróz Matúš – výška Ambróz Matúš – disk Halušková Jana – 1500prek. Ambróz Matúš – diaľka
KINDERIÁDA 4. miesto 5. miesto 5. miesto 6. miesto 7. miesto 7. miesto Králiková Kristína – 60m Kollmanová Klaudia kriketka Repka Matej – 60m Repka Matej – 60m Králiková Kristína – skok z miesta Surová Alica -lopta
Slovenský pohár v zjazdovom lyžovaní mladšie – dievčatá Maksík 1. miesto Alica Surová III. A Zapojilo sa 24 žiakov
Vševedko 12. miesto Štulrajterová III.A
13. miesto Berčíková IV.A
Matematický klokan Zapojených 25 ž. 2. stupňa Peter Švikruha 9.E
44. m. K. Kirdajová, K. Orovčíková, L.
Korešpondenčný seminár pre žiakov ZŠ Zapojených 12 žiakov Belková -83. miesto, P. Tagajová 272. miesto, D. Koubeková – 832. miesto z 1509 žiakov v kategórii 5. ročník, K. Bírešová – 50. miesto z 1508 žiakov v kategórii 6. ročník, F. Duda, M. Kvačkaj – 32. miesto, M. Bíreš – 128. miesto, z 1346 žiakov v kategórii 7. ročník. Celkový počet zapojených žiakov v rámci SR 7879 žiakov.
Dejepisná olympiáda (8. – 9.ročník) Geografická olympiáda (7. – 9.ročník) 2.m 4.m Švikruha Peter Šalko Jakub

Aktualizované

Návrat na obsah