Rok 2009/10 - Základná škola s materskou školou Pionierska 2, Brezno

Prejsť na obsah

Rok 2009/10

Úspechy žiakov

Okresné kolo

Názov súťaže

Umiestnenie žiakov

Meno žiakov

Olympiáda Nemeckého jazyka

 

 

Olympiáda Anglického jazyka

 

Kategória A1 1. miesto

Kategória A2 1. miesto

 

Kategória A1 6 . miesto

Kategória A2  9. miesto

Pavol Petráš

Miriam Králiková

 

Veronika Káčerová

Andrej Žák

Hviezdoslavov Kubín

 

 

Hokejový turnaj – A skupina

                              B skupina

 

Slávik Slovenska

 

 

Kinderiáda

 

 

 

Výtvarná súťaž –Živelné pohromy

Postúpili

 

 

1. miesto

2. miesto

 

2.miesto

3.miesto

 

2.miesto

3. miesto

3.miesto

 

2. miesto

Lucia Gondová

Ema Surová

 

 

 

 

Anna Mojžišová

Kateřina Mojžišová

 

Veronika Haidelmeierová

Veronika Haidelmeierová

Ján Nôta

 

Denis Koubek

Pytagoriáda

1.m.

Lívia Baxová 5.A

Pytagoriáda

2.m.

Andrej Adamčák 5.B

Pytagoriáda

3.m.

Alena Giertlová 5.A

Pytagoriáda

6.m.

Pavol Petráš 6.C

Pytagoriáda

8.m.

Michal Floch 6.A

Pytagoriáda

1.m.

Mária Součeková 7.A

Pytagoriáda

3.m.

Michaela Rolincová 8.B

Pytagoriáda

7.m.

Rastislav Pôbiš 8.A

Fyzikálna olympiáda

1.m.

Jakub Šalko 8.A

Fyzikálna olympiáda

1.m.

René Fabrícius 9.B

17.09.2009.  Mladí záchranári CO                               

 

07.10:2009. Streľba zo vzduchovky        

 

05.11.2009. Vybíjaná                           

 

24.11.2009. Basketbal- žiačky                (obvodné kolo)

25.11.2009. Basketbal-žiaci

(obvodné kolo)

01.12.2009. Basketbal-žiaci

 

08.12.2009.Stolný tenis-žiaci

08.12.2009.Stolný tenis-žiačky

 

09.02.2010.Volejbal-žiačky

(obvodné kolo)

10.02.2010.Volejbal-žiaci

(obvodné kolo)

 

Florbal cup 2010-mladšie žiačky

Florbal cup 2010-staršie žiačky

 

21.04.2010.Futbal-žiačky

 

22.04.2010.Street hockej-žiaci

 

23.04.2010.Futbal-starší žiaci

(obvodné kolo)

25.04.2010.Futbal-mladší žiaci

 

05.05.2010.Dopravná súťaž

(Na bicykli bezpečne)

 

27.05.2010.Policajt môj kamarát

(športovo-branný pretek)

6.m

 

5.m

 

3.m

 

2.m

 

1.m

 

1.m

 

3.m

4.m

 

4.m

 

3.m

 

 

1.m

1.m

 

3.m

 

1.m

 

4.m

 

3.m

 

 

 

M.Kaderiaková,N.Hubáčeková,M.Šuránek,M.Hančák                M.Bais,M.Šuránek,M.Hančák

 

Žiačky 6.-7.roč.

 

Žiačky 8.-9.roč.

 

Žiaci 8.-9.roč.

 

Žiaci 8.-9.roč.

 

M.Bais,M.Čunderlík,R.Pôbiš

A.Sedliaková,D.Futasová, N.Medveďová

Žiačky 8.-9.roč.

 

Žiaci 8.-9.roč.

 

 

Žiačky 6.-8.roč.

Žiačky 6.-7.roč.

 

Žiačky 8.-9.roč.

 

Žiaci 8.-9.roč.

 

Žiaci 7.-9.roč.

 

Žiaci 5.-7.roč.

 

Žiaci 6.roč.

 

 

Žiaci 6.-7.roč.   

SAŠŠ – cezpoľný beh

Družstvo žiačok

SAŠŠ – atletika ZŠ- dráha

2.miesto

2.miesto

1. miesto- 300m

1. miesto – diaľka

1. miesto – výška

1. miesto – guľa

1. miesto – 60m

2. miesto- 300m

2. miesto – výška

2. miesto – 800 m

2. miesto – výška

2. miesto – kriketka

3. miesto – 300m

3. miesto – diaľka

3. miesto – výška

3. miesto – guľa

1. miesto – družstvo chlapcov

Halušková Jana

Berčíková, Švantnerová, Haluš

Macko Marko.

Macko Marko

Ambróz Matúš

Pepich Andrej

Halušková Jana

Paučo Jakub

Medveď Patrik

Halušková Jana

Zacharová Scarlett

Linerová Erika

Ťažký Ivan

Ambróz Matúš

Môciková Terézia

Zacharová Scarlett

Biblická olympiáda

1. miesto

Dominika Sojková -  9.A

Kornélia Kubizniaková – 9.C

Lívia Baxová   -  5.A

Biologická olympiáda   -  kategória E

 

 

Chemická olympiáda

1.miesto

2.

 

2.miesto

4.

10.

14.

Švikruha Peter

Berčíková Nikola

 

Fabrícius René

Surová Eva

Jurinová Linda

Kovalčíková Alexandra

Dejepisná olympiáda

(6. – 9.ročník)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geografická olympiáda

(5. – 9.ročník)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerské mestá – Nový Bydžov

1.m

6.m

3.m

6.m

10.m

1.m

3.m

5.m

1.m

2.m

9.m

 

1.m

4.m

1.m

4.m

5.m

1.m

4.m

1.m

2.m

4.m

10.m

15.m

1.m

2.m

4.m

 

2.m

Petráš Pavol

Kvačkaj Matúš

Holko Maroš

Kirdajová Júlia

Káčerová Veronika

Švikruha Peter

Paučo Jakub

Sedliaková Anna

Berčíková Nikola

Krč Martin

Krištofová Alexandra

 

Adamčák Andrej

Lamošová-Beňovská Zuzana

Floch Michal

Petráš Pavol

Babeľa Marek

Holko Maroš

Součeková Mária

Vičanová Timea

Šalko Jakub

Ilavská Jana

Kovácsová Ivana

Weisová Tereza

Krč Martin

Kováč David

Dzubák Juraj

 

Vičanová Timea

Ilavská Jana

Weisová Terézia

 

Olympiáda zo slovenského jazyka

4.

Patrícia Brozmanová

Šaliansky Maťko

3.

Sandra Pavlovičová

Slávik Slovenska

2.miesto

3.miesto

Kateřina Mojžišová-3.A

Anna Mojžišová-4.A


Krajské kolo

Názov súťaže

Umiestnenie žiakov

Meno žiakov

Olympiáda Nemeckého jazyka

 

Kategória A1 6. miesto

Kategória A2 6. miesto

 

Pavol Petráš

Miriam Králiková

Sotákov pohár

 

1.miesto

futbalisti 3. a 4. ročníka

Fyzikálna olympiáda

6.m.

René Fabrícius 9.B

MSsAZ – hala

 

MSsAZ – cezpoľný beh

 

 

 

Kinderiáda

 

 

MSsAZ – dráha – st.žiactvo

 

 

 

 

MSsAZ – dráha – dorast

 

 

MSsAZ – dráha – ml.ž. a prípravky

 

 

 

KK SAŠŠ - atletika

miesto /výška/

miesto / diaľka/

miesto

miesto

miesto

miesto

miesto- 60m

miesto- kriketka

miesto – hod plnou loptou

miesto- výška

miesto – guľa

miesto – disk

miesto - oštep

miesto – 4x300

miesto – diaľka

miesto – výška

miesto – diaľka

miesto – diaľka

miesto – výška

2.    miesto – 4x60m

 

miesto - výška

miesto – diaľka

miesto – diaľka

miesto – 4x60m

miesto – guľa

3.    miesto- 60m

1.    miesto – družstvo žiakov

 

 

 

Ambróz Matúš

Ambróz Matúš

Halušková Jana

Ťažký Denis

Aneštíková Katarína

Nepšinský Erik

Haldelmajerová Veronika

Haldelmajerová Veronika

Nôta Ján

Ambróz Matúš

Ambróz Matúš

Ambróz Matúš

Kmecík Michal

Giertl, Golian, Koubek, Kmecík

Macko Marko

Ambróz Matúš

Ambróz Matúš

Ťažký Denis

Aneštíková Katarína

Anešť, Gallová, Surová , Haldelmajerová

Ambróz Matúš

Ambróz Matúš

Macko Marko

Macko, Ambróz, Ťažký, Paučo

Pepich Andrej

Halušková Jana

Ambróz, Ťažký, Paučo, Giertl,Pepich,Medveď, Macko,

 

Biblická olympiáda

4.miesto

Dominika Sojková -  9.A

Kornélia Kubizniaková – 9.C

Lívia Baxová   -  5.A

Biologická olympiáda – kategória E

 

 

Chemická olympiáda

5.miesto

13. -14.

 

13.miesto

Berčíková Nikola

Švikruha Peter

 

Fabrícius René

Dejepisná olympiáda

(7. – 9.ročník)

 

 

Geografická olympiáda

(6. – 9.ročník)

1.m

1.m

4.m

 

14.m

3.m

4.m

6.m

14.m

Švikruha Peter

Berčíková Nikola

Krč Martin

 

Floch Michal

Šalko Jakub

Vičanová Timea

Krč Martin

Kováč David


Celoslovenské kolo

Názov súťaže

Umiestnenie žiakov

Meno žiakov

Klokanko 3. ročník

 

 

 

 

 

 

           

Klokanko 4.ročník

 

 

1.miesto

2.miesto

3. miesto

4.miesto

5.miesto

6.miesto

7.miesto

 

1.miesto

2.miesto

3.miesto

4.miesto

5.miesto

6.miesto

7.miesto

8.miesto

9.miesto

10. miesto

 

Berčíková

Hľadajová

Mojžišová

Laurinc

Orišenko

Kováčik

Letková

 

Lenka Belková

Anna Černáková

Filip Marek

Gabriel Kňaze

Daniela Andreánska

Jakub Rusko

Jakub Strmeň

Martin Faško – Rudáš

Veronika Klimentová

Dominika Ťažká

Vševedko

19. miesto

31. miesto

31. miesto

Katka Berčíková

Viktória Murínová

Anna Černáková

Matematický klokan

Zapojených 40 ž.- úspešní riešitelia 2

Součeková 7.A, Švikruha 8.E

MSR – Hľadáme nového Plachého

MSR – dráha – žiactvo

 

 

 

 

MSR – hala dorast

MSR – hala žiactvo

MSR – cezpoľný beh

MSR – SAŠŠ – dráha

 

 

 

 

 

Mládežnícky míting - Schwechat

8. miesto – 600m

6. miesto – výška

5. miesto – guľa

7. miesto - guľa

7. miesto- oštep

8. miesto- 800m

8. miesto – 800m

7. miesto – 600m

8. miesto

3. miesto – guľa

4. miesto- diaľka

4. miesto – výška

4. miesto – družstvo

 

 

4. miesto- výška

Halušková Jana

Ambróz Matúš

Ambróz Matúš

Pepich Andrej

Pepich Andrej

Halušková Jana

Halušková Jana

Halušková Jana

Halušková Jana

Pepich Andrej

Ambróz Matúš

Ambróz Matúš

Ambróz, Ťažký,Paučo, Giertl, Medveď, Pepich, Slameň, Podhorec

Ambróz Matúš

Korešpondenčný seminár – internetová olympiáda

86.m

 

90.m

Lukáš Baliak, Filip Duda, Katarína Bírešová

Martin Bíreš

Dejepisná olympiáda

(8. – 9.ročník)

4.m

10.m

Berčíková Nikola

Švikruha Peter


Aktualizované

Návrat na obsah