Rok 2008/09 - Základná škola s materskou školou Pionierska 2, Brezno

Prejsť na obsah

Rok 2008/09

Úspechy žiakov

Umiestnenie v rámci okresného kola

Ľ.Kupcová, D. Auxtová, M. Rolincová, I. Jančová

P.Petráš, M. Součeková, I. Kovácsová, R. Fabricius

A.Giertlová, M. Holko, M. Čunderlík

1. miesto

2. miesto

3. miesto

Pytagoriáda
L. Gondová

S. Pavlovičová

1. miesto

3. miesto

Šaliansky Maťko
M. Králiková

S. Pavlovičová

1. miesto

2. miesto

Olympiáda z nemeckého jazyka
E. Zákalická 2. miesto Olympiáda z anglického jazyka
J. Šalko, M. Krč

J. Švantner

J. Ilavská, D. Kováč

1. miesto

2. miesto

3. miesto

Geografická olympiáda
A. Sedliaková, N. Berčíková

M. Krč, L. Ilavská

1. miesto

2. miesto

Dejepisná olympiáda
K. Aneštíková

M. Matula, P. Petráš

1. miesto

2. miesto

Hviezdoslavov Kubín
R. Fabricius

M. Romański

1. miesto

1.-2. miesto

Fyzikálna olympiáda
M. Floch 3. miesto Rozprávkové vretienko
M. Longauerová

D. Sojková

K. Kubizniaková

1. miesto

2. miesto

3,. miesto

Katechetická olympiáda
A. Černáková, V. Véghová, P. Petráš, M. Součeková, P. Švikruha, R. Fabricius, K. Klimentová

L. Belková, Z. Lamošová, L. Filipiaková, I. Valigura, J. Paučo, M. Romański

K. Kazárová, J. Rusko, A. Giertlová, D. Škorváneková, J. Halušková, J. Vaisová

1. miesto

 

2. miesto

 

3. miesto

Matematický klokan
P. Švikruha 3. miesto Biologická olympiáda
M. Vetrák 3. miesto Slávik Slovenska
Žiačky, Žiaci 1. miesto Okresné kolo SAŠŠ atletika

Umiestnenie v rámci krajského kola

Mladšie žiačky

Mladší žiaci

2. miesto Finále družstiev
J. Halušková, D. Strelcová, M. Červienková 2. miesto Krajské kolo v cezpoľnom behu
M. Ambróz

D. Strelcová

J. Halušková

Z. Kvietková

M. Bubelíny

J. Sitarčík

M. Červienková

2. m. skok do výšky, diaľky

3.m. skok do výš., 1.m 60m

3. m 600m

2. m skok do výšky, diaľky, kriket

3. m. 60m, skok do diaľky

3. m 800m

1. m. skok do diaľky

Horehronské hry Banská Bystrica
Strelcová, Kvietková, Gelieňová, Červienková, Halušková 1. miesto Memoriál M. Zavarskej
M. ČervienkováT. Štulajter, J. Makovník

M. Ambróz, M. Macko

M. Ambróz

N. Slameň, J. Halušková

2. m, 2. m, 3. m  skok do diaľky

1. m., 2. m  beh 150m

1. m. skok do výšky

3. m, 2. m  beh 600m

Majstrovstvá kraja v atletike
Žiačky P2 6. miesto Majstrovstvá kraja v basketbale Zvolen
ZŠ P2 6. miesto KKolo Street Hockey školských líg

Umiestnenie v rámci celoslovenského kola

J. Halušková 4. miesto 600m Majstrovstvá J.Plachého
T. Štulajter

M. Červienková, M. Bubelíny, Žiak

J. Sitarčík, T. Štulajter

8. miesto 200m prekážky

7. miesto skok do diaľky

7. miesto 4x300m

Majstrovstvá SR - Košice
M. Součeková

R. Fabricius

13. miesto

6. miesto

Celoslovenská súťaž EXPERT
T. Štulajter

M. Červienková

7. miesto skok do diaľky

9. miesto skok do diaľky

Halové Majstrovstvá dorastencov Bratislava
M. Ambróz 2. miesto skok do výšky, 4. miesto skok do diaľky Halové Majstrovstvá žiakov Bratislava

Aktualizované

Návrat na obsah